Կուլտուրայի մինիստրություն ՀՍՍՌ. Կուլտուր-լուսավորական հիմնարկների գործերի վարչություն, Ալ. Մյասնիկյանի անվան պետական գրադարան ՀՍՍՌ. Մեթոդական կաբինետ, Բաբայան, Ա. Ս., & Մելքումյան Լեկապե Բաղիշի. (1954). Պարտիայի պաշտոնական հրատարակությունների նկարագրության և այբբենական կատալոգում այդ նկարագրությունների դասավորման փոփոխությունների մասին: (Սխեմայի հավելումով) : Մեթոդական ցուցումներ. Ա. հ..
Цитирование в стиле Чикаго (17-е изд.)Կուլտուրայի մինիստրություն ՀՍՍՌ. Կուլտուր-լուսավորական հիմնարկների գործերի վարչություն, Ալ. Մյասնիկյանի անվան պետական գրադարան ՀՍՍՌ. Մեթոդական կաբինետ, Արամ Սահակի Բաբայան, и Մելքումյան Լեկապե Բաղիշի. Պարտիայի պաշտոնական հրատարակությունների նկարագրության և այբբենական կատալոգում այդ նկարագրությունների դասավորման փոփոխությունների մասին: (Սխեմայի հավելումով) : Մեթոդական ցուցումներ. Երևան: Ա. հ., 1954.
Цитирование MLA (8-е изд.)Կուլտուրայի մինիստրություն ՀՍՍՌ. Կուլտուր-լուսավորական հիմնարկների գործերի վարչություն, et al. Պարտիայի պաշտոնական հրատարակությունների նկարագրության և այբբենական կատալոգում այդ նկարագրությունների դասավորման փոփոխությունների մասին: (Սխեմայի հավելումով) : Մեթոդական ցուցումներ. Ա. հ., 1954.